logo aaa
logol
thumbnail
Bilety na niezwykły grechutowski koncert

Po raz pierwszy w Gdyni pojawi się Plateau z własnymi interpretacjami piosenek Marka Grechuty.
Gościnnie na koncercie wraz z zespołem zaśpiewa Martyna Jakubowicz. Artyści spotkają się także
z publicznością.

 

Zespół Plateau i jego album „Projekt Grechuta“ został świetnie przyjęty przez polskich recenzentów, a także wymagających miłośników polskiej legendy poezji śpiewnej. Na łamach Gazety Wyborczej recenzowano: „Odważyli się zmierzyć ze świętością piosenki literackiej. Zrobili to z młodzieńczą fantazją i odwagą. Plateau potrafi Grechutę rozbujać w rytmach reggae, nadać rockowy pazur czy efektownie zliftingować elektroniką.” Dodatkowym pretekstem do zorganizowania koncertu jest okrągła rocznica. W tym roku mija 45 lat od debiutu Marka Grechuty podczas Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie.

 

Spotkanie z zespołem i M. Jakubowicz rozpocznie się 27 czerwca o 21.15. Rozmowę poprowadzi dziennikarz TVP – Michał Chaciński. Natomiast o 22:00 na scenie głównej Teatru Miejskiego w Gdyni rozpocznie się koncert. Wstęp, jak zawsze w ramach Literaturomanii, jest wolny. Jednak ze względu na duże zainteresowanie i ograniczoną pojemność sali w trakcie naszego festiwalu w punkcie informacyjnym będą dystrybuowane bezpłatne wejściówki, które gwarantują udział w wydarzeniu.

 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełny program festiwalu.

 

 

 

KOMUNIKATY DLA ZAINTERESOWANYCH BILETAMI NA KONCERT PLEATEAU & MARTYNA JAKUBOWICZ

 

1. Koncert odbędzie się 27 czerwca o godz. 22:00 na scenie głównej Teatru Miejskiego w Gdyni

 

2. Wstęp na koncert jest wolny, a bezpłatne wejściówki, które organizatorzy rozdają służą tylko do kontroli liczby ludzi na imprezie; liczba miejsc ograniczona – wejściówek w sumie jest 300.

 

3. Część z puli biletów dostępna jest w sekretariacie Teatru Miejskiego 25, 26, 27 czerwca w godz. 8:30 – 16:00. Reszta biletów będzie dostępna w Teatrze Miejskim już podczas festiwalu „Literaturomanie”, czyli 27 czerwca od 16:00; po bilety należy się zgłaszać do punktu informacyjnego festiwalu przy wejściu do Teatru.

 

4. Wejściówka gwarantuje udział widza w koncercie.

 

5. Jedna osoba może pobrać maksimum 4 wejściówki.

 

7. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę dzwonić do Cypriana Maciejewskiego – 508 088 432.
 
 

 


Copyright: MBP Gdynia

projekt: Ambermedia