logo aaa
logol
thumbnail
Najlepsi prozaicy w Gdyni!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Debatę Literacką z udziałem autorów nominowanych do Nagrody Literackiej Gdynia w kategorii P R O Z A.
 
8 Listopada, godz. 18:00
Klub UCHO w Gdyni


Nie tylko autograf, ale też pełna dedykacja. Nie tylko otwarta dyskusja, ale też indywidualna rozmowa. Nie tylko o konkretnych tytułach, ale też o całej współczesnej literaturze polskiej. A wszystko w swobodnej, przyjaznej atmosferze, bez podziału na znawców tematu i anonimowych moli książkowych.

 

Tak oto w skrócie można opisać charakter tegorocznych debat literackich z udziałem autorów książek nominowanych do Nagrody Literackiej Gdynia. Spotkania z czytelnikami odbywają się w Trójmieście oraz w Warszawie. Najbliższe już 8 listopada w gdyńskim klubie Ucho. Będzie to czas poświęcony prozie. Dyskusję poprowadzą członkowie Kapituły Nagrody Piotr Śliwiński (przewodniczący) oraz Alina Brodzka – Wald i Małgorzata Łukasiewicz, a także „kreatywny kolektyw pasjonatów” Stowarzyszenia A KuKu Sztuka. Swoją obecność potwierdziła większość wyróżnionych pisarzy, którzy po zakończeniu otwartej dyskusji będą również do dyspozycji Czytelników.

 

Wstęp na debatę jest wolny.


Copyright: MBP Gdynia

projekt: Ambermedia